O Nas

NIEZWYKŁA SZKOŁA PŁYWANIA

Szkoła Pływania Merlin została założona w 2005 roku przez Grzegorza Chorzelewskiego -instruktora pływania, absolwenta AWF oraz ratownika WOPR.

Charakteryzujemy się miłą i przyjazną atmosferą, w naukę wkładamy całe nasze serce.
Dlaczego jesteśmy niezwykli?
Naszą niezwykłość tworzą uczestnicy naszych zajęć, gdyż każdy pływak jest dla nas wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
Nasi trenerzy chcą aby zajęcia były interesujące i różnorodne, żeby zainteresować i nauczyć dzieci nowych umiejętności pływackich.
Jesteśmy świadomi, że dokładamy swoją cegiełkę w wychowanie Państwa dzieci, więc zawsze wykazujemy się odpowiednim słownictwem i postawą. Nie lekceważymy złego zachowania tylko staramy się odpowiednio reagować. Cały czas dążymy do bycia lepszym i się rozwijamy.

OFERTA

NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Do rozpoczęcia swojej nauki zapraszamy dzieci od 4 roku życia, najmłodsze dzieci na początku muszą oswoić się z wodą. Poprzez zabawy i rożne ciekawe ćwiczenia dzieci będą stopniowo przełamywały swój strach przed wodą, a gdy to nastąpi przechodzimy do nauki poszczególnych stylów pływackich. Zaczynając od stylu grzbietowego poprzez kraul kończąc na stylu klasycznym i motylkowym.
Łącząc dzieci w grupki mamy na uwadze nie tylko ich wiek, ale również poziom umiejętności pływackich.

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

Podejmujemy się każdego przypadku, nauczymy zarówno początkujących jak i doskonalimy techniki pływania bardziej zaawansowanych.

Początkujący:
  • oswajamy z wodą, tak aby czuł się jak „ryba w wodzie”
  • uczymy podstawowych stylów pływackich
Zaawansowani:
  • doskonalimy poszczególne techniki pływania
  • zwracamy uwagę na błędy
  • dla chętnych tworzymy grupy treningowe

LEKCJE  INDYWIDUALNE

Dla 1-2 osób.
Prowadzimy zajęcia indywidualne dla dzieci i dorosłych, którzy potrzebują 100 % skupienia uwagi instruktora. Godziny zajęć ustalane są indywidualnie w zależności od czasu i możliwości klienta jak i trenera.

PRZYGOTOWANIA DO TRIATHLONU

  • nauka pływania kraulem
  • budowa wytrzymałości
  • ćwiczenia nawigacji w wodzie

WSPÓŁDZIAŁANIE Z INSTYTUCJAMI ( PRZEDSZKOLA, FIRMY, SZKOŁY)

Współpracujemy obecnie z kilkoma przedszkolami i oferujemy wzbogacenie oferty edukacyjnej poprzez zajęcia z pływania z naszymi instruktorami.
Zapraszamy zainteresowanych do współpracy z naszą szkołą pływania.
Istnieje możliwość wynajęcia naszych trenerów do prowadzenia zajęć pływania w Państwa firmach.

DO JAKIEJ GRUPY  POWINNO UCZĘSZCZAĆ TWOJE DZIECKO ?

Nie odpowiemy od razu na to pytanie. Konieczna jest rozmowa z rodzicami, pytamy się o wiek, umiejętności oraz wcześniejsze doświadczenie w innych szkołach pływania.
Jednak rozmowa to nie wszystko. Nowy uczeń naszej szkoły przychodzi na pierwsze zajęcie w celu zweryfikowania jego umiejętności i przydzielenia go do właściwej grupy.