OBOZY

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA OBOZ LETNI 2024

LINK DO ZDJĘĆ Z OBOZU LEWIN KŁODZKI 2022

https://drive.google.com/drive/folders/1V9ir2oxRz9oq0WpcFHgxr4w5gvbZMie7?usp=sharing

Zapraszam do oglądania zdjęć z obozu zimowego

Zieleniec 2022

https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1_0cvr83_CMpdPDP0zJvMJ-KOXpr_Ynow

UWAGA !!!!

Tu znajduje się folder ze zdjęciami z obozu „BIESZCZADY 2021

OBÓZ LETNI ” WISŁA 2020 ”

Klimczok (1117 m n.p.m.)

OBÓZ 2016 W ZAKOPANEM

Pod koniec lipca został zorganizowany obóz letni turystyczno-pływacki w Zakopanem w terminie 24.07-01.08-2016. Program obozu był ciekawy, mocno napięty, wypełniony wieloma atrakcjami i nie było miejsca na nudę.
Cały program został zrealizowany. Wspólnie z dziećmi zdobyliśmy kilka szczytów i dolin, m.in.
Dolinę Chochołowską, Murowaniec, Dolinę Kościeliską, Wodospad Siklawica. Odbył się również wjazd kolejką na Gubałówkę i przejście na Butorowy Wierch. Po południu natomiast odbywały się treningi pływackie na terenie COSU czyli Centralnego Ośrodka Sportu. Mieliśmy również okazje być w aquaparku i na basenie otwartym na Polanie Szymoszkowej. Natomiast wieczory spędzaliśmy na parkiecie tańcząc w rytm najnowszych hitów, doskonaląc figury taneczne.
Obóz uważam za udany, dzieci były świetne , miłe i koleżeńskie. Myślę, że zawiązały się liczne przyjaźnie. Osobiście nie mogę doczekać się następnego obozu, wszystkich pozdrawiam i zapraszam chętnych na następny rok.

OBÓZ 2017 -SZKLARSKA PORĘBA

W lipcu w 2017 roku Szkoła Pływania Merlin zorganizowała obóz do Szklarskiej Poręby .Wspólnie ze świetną drużyną dzieci i młodzieży zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc.Należał do nich Park Miniatur,Skała Chybotek,zdobyliśmy szczyt Szrenica oraz wodospad Kamieńczyk i Szklarka.Bardzo ciekawa była również wyprawa do Pragi a także zwiedzenie mostu Karola. Naszym następnym krokiem była Jelenia Góra w której to zażywaliśmy kąpieli na odkrytym basenie .Wieczorem odbywały się konkursy lub dyskoteki.

Jestem przekonany iż obóz był ciekawym doznaniem dla naszych uczestników oraz świetną przygodą,która zapadła wszystkim w pamięci .Dozobaczenia za rok .

wodospad KAMIEŃCZYK


OBÓZ 2018-SZCZAWNICA

W terminie 14.07-24.07.2018 odbył się obóz rekreacyjno – sportowy w SZCZAWNICY. Zaiteresowanie było duże ,gdyż było nas ponad 40 os . samych uczestników .W związku z tym iż nie był to nasz pierwszy wyjazd coraz lepiej rozumiemy się z uczestnikami naszych wypraw i tworzymy świetny zespół.Udało nam zwiedzić fajne miejsca np.Zamek w Niedzicy oraz doświadczyć fajnego rejsu statkiem ,zwiedziliśmy także wąwóz Homole.Wspinaliśmy się na szczyt TRZY KORONY,uczestniczyliśmy w wycieczce rowerowej połączonej z raftingiem na rzece Dunajec.Mieliśmy okazję oddalić się od Szczawnicy i obejrzeć na terenie Słowacji w Dolinie Demianowskiej Jaskinię Wolności oraz zanurzyć się w wodzie w aquaparku w Popradzie.Natomiast w drodze powrotnej zwiedziliśmy Kraków po którym oprowadzał nas przewodnik.Obóz uważam za udany choć pogoda nam nie sprzyjała gdyż bardzo dużo padało.

OBÓZ ZIMOWY 2019- ZIELENIEC –

Zimowe doznania ,które doświadczyłem w okresie miedzy 9.02 -15.02.2019 były świetną przygodą i nowym doświadczeniem .Obóz zimą jest inną formą wypoczynku niż letni .Udało nam wzbogacić i doskonalić umiejętności grup zaawansowanych ,natomiast najbardziej cieszą nas czyli kadrę zaszczepione młodym ludziom podstawy narciarstwa .Mamy głęboką nadzieję iż będą oni we własnym zakresie lub za rok z nami kontynuować przygodę związaną z narciarstwem .Wyjazd odbył się bez większych kontuzji dlatego sądzę że wszyscy byli zadowoleni .

Ps ( pamiętacie drodzy obozowicze słynny postój w korku do 23:00 i dyskotekę w autokarze ?)

OBÓZ 2019 STRONIE ŚLĄSKIE

W okresie między 27.06.2019-07.07.2019 odbył się po raz kolejny świetny obóz tym razem w STRONIACH ŚLĄSKICH .Dzięki uczestnikom i doskonałej kadrze przeżyłem świetną przygodę ,która utkwi mi długo w pamięci. Nie ominęły nas niestety wizyty u lekarza ,jednak najlepiej zapomnijmy o tym ważne, że wszyscy szczęśliwie wróciliśmy do domu .

Zwiedziliśmy kilka Jaskiń ,Twierdz ,zdobylismy Masyw Śnieźnika (1425m).Ciekawym wyzwaniem była przejażdżka rowerami blisko 30 km w grupie 50 osób .Szczególnie gratuluję najmłodszy.Dla mnie jednak najbardziej zapadł mi w pamięci spływ pontonami( blisko 2 godzinny),gdzie każda z grup chciała oblać przeciwnika, aby nikt nie pozostał suchy. Uważam OBÓZ LETNI za udany z masą ciekawych przygód i doświadczeń.

Serdeczne podziękowania składam panu kierowcy Ricardo ,właścicielom ośrodka Menos oraz całej kadrze pań w kuchni ,przewodnikom a przede wszystkim Wam drodzy uczestnicy.??

Spotykamy się na zajęciach pływania we wrześniu.Dla chętnych szykujemy obóz zimowy 2020.?

POLANA POD SCHRONISKIEM NA ŚNIEŻNIKU

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA ZDJĘĆ Z OBOZU:

https://drive.google.com/open?id=1EMpmS08PlRFG_l0xBB3wYtIATf_AzsHM

OBÓZ ZIMOWY DUSZNIKI ZDRÓJ 2020

GRUPA OBOZOWICZÓW Z KADRĄ

W tym roku nasz obóz zimowy odbył się w terminie 11.01.2020 -18.01.2020. Stworzyliśmy świetny zespół w, którym nie brakowało zabawnych sytuacji. Zima na naszym stoku potraktowała nas łagodnie, jednak cel osiągnęliśmy. Nauczyliśmy początkujących jeździć na nartach, a grupę średnią i zaawansowaną wzmocniliśmy technicznie .Oprócz stoku narciarskiego mieliśmy również zajęcia na basenie w Kudowie. Wieczory to głównie gry i zabawy na parkiecie . Wszystkim uczestnikom, wychowawcom oraz gościom bardzo dziękuję i mam nadzieję, że spotkamy się za rok.

ZIELENIEC SKI ARENA

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA ZDJĘĆ Z OBOZU

https://photos.app.goo.gl/7kG5bokdNmaVzK7D6